Hoşgeldiniz - OyunBil

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut ileti dizilerine yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel habercinizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?

Duyuru Reklam ve İşbirliği Hakkında !

ReapLee

Yönetici
Developer
20 Kasım 2021
14
11
rtw324.png

Reklam ve İşbirliği Hakkında Bilgilendirme.

Reklam ve İşbirliği Kuralları

  1. Reklam İşbirliği yapacak olan Kişi, Kuruluş yada Kurumlar Tanıtım Konularında Kesinlikle Başka bir Forum'a ait Link Paylaşamaz.
  2. Forumda Reklam konusu açacak Üye kendi konusundan sorumludur Forum olarak Kesinlikle herhangi bir Sorumluluk kabul etmiyoruz.
  3. Forumda Reklam Yapacak Üyemiz Varsa Kendine ait web sitesi, Facebook sayfası, Discord Sunucu gibi Linklere Konusunda yer verebilir.
  4. Forumda reklam yapacak üyemiz Anlaşma dışı Başka kuruluş veya sitelere ait logo ve benzeri görselleri yayımlayamaz. ( Sponsorumuzdur gibi )
  5. Reklam ve İşbirliği yapacak yapacak üyelerimiz Kendilerine ait Facebook Sayfası, Web Sitesi, Discord gibi alanlarda Oyunbil.com Logo'suna yer vermelidir.

Private Server Tanıtımları Hakkında !

Forum Sitemizde Silkroad, Metin2 ve Knight online Private Serverlerinin Tanıtımlarına Yer verilmektedir. Peki nasıl reklam konusu açılır ve Onay verilir ?
  1. Reklam Konusu Başka Forum'a ait Logo, Link veya İçerik içermemelidir.
  2. Reklamı yapılan Private servere ait web sitesi Linki, Discord Sunucusu ( Varsa ) ve Facebook Sayfasının Linklerini Eklemelidir.
  3. Reklamı yapılan Private Servere ait Client.exe gibi .exe dosyalarının Virus total taraması yapılması ve konu içeriğine eklenmesi zorunludur.
  4. Reklamı yapılan Private servere ait web sitesinde Oyunbil.com'a ait Logo'ya yer verilmesi gerekmektedir. backlink olarak
Private Server Tanıtım Alanlarında Ayrıntılı Reklam Şartlarını Burdan Okuyabilirsiniz.
 
Son düzenleme:
Üst