Hoşgeldiniz - OyunBil

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut ileti dizilerine yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel habercinizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?

Mir4 Hakkında

TRNaX

Yeni Üye
25 Aralık 2021
6
0
Arkadaşlar konuyu öncelikle nereye açacağımı bilemedim buraya açayım zaten sevgili adminler gerekli yere taşır neyse uzatmadan direk konuya gireyim

- Mir4 Hakkında
Mir4 bir Mobil & PC MMO Game'dir
Bu oyun sayesinde oyun içerisinde madencilik yaparak Dark Stell kasabilirsiniz.
Kastığımız Dark Steller'i WEMIX Borsasında direkmen Gerçek paraya çevirebiliriz.
Oyun tamamen Silkroad'a benziyor açıkcası ben benzettim bazı özelliklerini ancak oyunda çok fazla özellik var
Otlardan misal Energy toplama
Normal Madencilik ile craft itemleri topluyorsunuz craft bi nevi silkroad'da ki Awaken sistemi gibi düşünün
Dark Steel madenlerinden Dark Steel kasabilirsiniz .

Oyun hakkında kısa bir bilgi vereyim dedim henüz oynamayan çok insan var oyunu bu sebeple bir konu açmak istedim
Oyun keşfedilmeye açık bir oyun çok güzel bir sistemi var oyunu ister mobilden ister bilgisayardan aynı şekilde devam ettirebiliyorsunuz.
Otomatik Bot sistemi vardır.