Hoşgeldiniz - OyunBil

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut ileti dizilerine yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel habercinizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?

Paylaşım Metin2 PvP Server açmak için ne kadar bütçe lazım ve Nerelere Reklam Verilmeli?

Proxima

Yeni Üye
28 Kasım 2021
6
8
23
Kayseri
Eskiden server açmak daha cüzi bir miktarla halloluyordu ama şuanki piyasada fiyatlar arttırıldı.

Metin2 açmak için sunucu kiralıyorsun buda tüm firmalarda değişiklik göstermektedir.
Şuanda piyasada bulunan en iyi koruma Uriel-Anti Cheattir onun fiyatını tam bilmiyorum ama hile açılmasın istiyorsanız Uriel anti cheatı tavsiye ederim.
Yüksek online istiyorum nasıl reklam vermeliyim gibi düşünenler olacaktır onlara bu konuda yardımcı olabilirim.

• Youtubede video çeken kişilere tanıtım+seri anlaşılabilir ama bu kişilerle anlaşmadan önce istatistiklerini isteyiniz çünki geneli bot oluyor.
  • Metin2 hakkında discordlara çekiliş verebilirsiniz
  • Facebooktaki metin2 gruplarında çekiliş + kapak + ve post attırabilirsiniz.
  • Facebook instagram sponsorlu gönderiler başlatabilirsiniz.
  • Oyunbil.com gibi forumlara reklam verebilirsiniz.
  • İtemci, Epin sultan gibi platformlarda reklam verebilirsiniz.

Bunlara yapıpta serveri tutmayan kişiyi görmedim Şu zamanda.

Gelelim bu reklamlara ortalama ne kadar bütçe ayırmak gerekiyor.

Sunucu+filesi siteden kiraladık diyelim 1.500 gözden cıkaralım yüksek online hedefliyorsak,
Reklamlara toplam ayrılan bütçe 8000 diyelim
Koruma 1300 diyelim

Toplam 10000 ve 15000 arası bütçe ayırarak güzel bir server açılabilir yüksek onlineli
5000 TL'ye de server açılabilir fakat size getirisi yüksek olmaz onlinesi yüksek olmaz nesne market kazancı yüksek olmaz.

OyunBil