Hoşgeldiniz - OyunBil

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut ileti dizilerine yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel habercinizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?

Merhabalar(TRNaX)

TRNaX

Yeni Üye
25 Aralık 2021
6
0
Merhabalar arkadaşlar ben Ersin yaşım 23
10 Seneden fazladır silkroad ile uğraşıyorum & NaXSobi(Burak) ile birlikte
Sremu dsremu srx gibi server kurulumlarından başlayıp vSro , cSro files'a kadar uzanan bir geçmişim var
Silkroad'a Çok küçük yaşta ISRO Hera serverinde başladım ve o zamanlardan başladı editörlüğe merakım
Uzun zamandır piyasda yoktum ancak geri dönüş yaptım
Ücretli server kurulum ve OyunBil üyelerine ücretsiz her konuda Destek vermeye başlıyorum

bir çoğu platforumu gezdim ve çoğu paylaşımlar yabancılardan alınan ve Türklere sunulan kendilerinin üzerinde sadece oynama yaptıkları 1-kaç program yada query :)
bunu yapmak basit iş bunu ve kendi hazırladığım bütün herşeyi sistem,program,query,pk2 edit,database edit,filter,panel,event programı ve crack yapma gibi tüm konularımı yakında siz değerli OyunBil üyeleri ile paylaşmaya başlayacağım iş sebebi ile çok aktif olamıyorum ancak olabildiğim kadar tüm sorunlarınız hakkındada bir çözüm oluşturmayı ve kendi geçmişte yaşadığım sorunlarıda konu açıp çözümlerini sizlerle paylaşacağım